Ostukorvis pole tooteid.

Summa: 0,00 €

CIF 693g puhastuskreem ULTRAWHITE 693g

Rohkem vaateid

CIF 693g puhastuskreem ULTRAWHITE 693g

90-249 / EAN 8710447416013
Tänu valgendajale muudab Cif Ultra White kõik valged pinnad säravvalgeks ning eemaldab ka kõige tõrksama mustuse. Avastage Cif kreemi jõud. Kasutamine: kandke pinnale niiske käsna või lapiga, seejärel pühkige ära ja loputage. Mitte kasutada linoleumil, nahal ja tekstiilil ning vältida pikka kokkupuudet värvitud -ja alumiiniumpindadega. Õrnade pindade ja materjalide, kõigi uut/ebatavalist tüüpi pindade, värvitud puidu ja alumiiniumpindade puhul, proovige enne silmatorkamatul kohal, loputage koheselt peale kasutamist ja vältige tugevat hõõrumist. Sobib keraamilistele pindadele (laske pliidiplaadil jahtuda ning loputage hoolikalt enne pliidi kasutamist).
Koostisosad: Koostis: <5 % anioonsed pindaktiivsed ained , klooripõhine valgendaja, mitteioonsed pindaktiivsed ained, seep, lõhnaained.
Hoiatused/Allergeenid: Põhjustab raskeid silmakahjustusi. Põhjustab nahaärritust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kanda kaitseprille/kaitsemaski. NAHALE SATTUMISE KORRAL: Pesta rohke veega. SILMA SATTUMISE KORRAL: Loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada
Kastis: 16 tk
Bränd: Cif Päritolumaa: Ungari
Hulgi on soodsam
AINULT HULGI Tükk: 2,59 € Hulgi-pakend: 0,00 € (0,00 € /tk )