Ostukorvis pole tooteid.

Summa: 0,00 €

Müügiosakond Ferrero +372 5306 7758

Bruno Isand | Müügidirektor

bruno.isand@mobec.ee

372 5306 7758

Pilleriin Sagar |Suurkliendihaldur-Tootejuht

Pilleriin.Sagar@mobec.ee

+372 5302 9094

Müügiosakond Unilever +372 50 39 258

Kateriina Nõlve | Müügidirektor

kateriina.nolve@mobec.ee

+372 50 39 258

Eksport +372 502 7949

Kaido Paemurd | Ekspordidirektor

Kaido.Paemurd@mobec.ee

+372 50 27949

Liana Scemeļova | Suurkliendihaldur - Läti
PRIMA PET PREMIUM: PrimaCat, PrimaDog

Liana.Scemelova@mobec.ee

+371 29768864

MÜÜGIOSAKOND Mobec +372 51 68 600

Vaido Õun | Müügidirektor

vaido.oun@mobec.ee

+372 51 68 600

Kristo Pajuste | Müügijuht

kristo.pajuste@mobec.ee

Pirgit Käsk | Suurkliendihaldur - Tootejuht
STORCK, SOFIDEL (Regina ja Soft&Easy), SMART, NUPPI

pirgit.kask@mobec.ee

Marit Kikas | Suurkliendihaldur - Tootejuht
RANNAKÜLA, CALVO, YBARRA, KODUKÜLA, BONAVITA, SOOL, EL CASTILLO

vaido.oun@mobec.ee

Elena Lomp | Suurkliendihaldur - Tootejuht
ALKOHOL - VEINID, KARKSI, TOSCHI, RYNKEBY, INNOCENT, SAAREMAA VESI, VÄRSKA

elena.lomp@mobec.ee

Vaido Õun
MAADLEX, MILZU, OK SNACKS

vaido.oun@mobec.ee

LEMMIKLOOMA TOOTEGRUPP

 

Anneli Sülla | Suurkliendihaldur - Tootejuht
PRIMA PET PREMIUM

anneli.sylla@mobec.ee

Marion-Silvia Diener | Müügikonsultant
PRIMA PET PREMIUM - kasvatajad ja spetsiaalkauplused

marion-silvia.diener@mobec.ee

Logistikaosakond +372 637 9217

Peeter Saia | Laojuhataja

peeter.saia@mobec.ee

+372 518 2101

Jaak Kastepõld | Eritemperatuuri logistikajuht

jaak.kastepold@mobec.ee

+372 503 3663

Imre Tallmeister | Operatiivjuht

imre.tallmeister@mobec.ee

Riivo Vilgo | Laojuhataja asetäitja / WMS haldur

riivo.vilgo@mobec.ee

Juhtkond +372 637 9463

Swen Oja | Tegevdirektor

swen.oja@mobec.ee

+372 637 9463

Annika Rinde | Büroojuht

annika.rinde@mobec.ee

Raamatupidamine +372 637 9445

Riivo Rikberg | Pearaamatupidaja

riivo.rikberg@mobec.ee

Ene Reiter | Raamatupidaja

ene.reiter@mobec.ee

E-kaubandus, Kujundused

Märt Mägi | E-poe projektijuht

mart.magi@mobec.ee

+37255524005