Ostukorvis pole tooteid.

Summa: 0,00 €

Müügiosakond Ferrero +372 50 27 949

Kaido Paemurd | Müügidirektor

kaido.paemurd@mobec.ee

+372 50 27 949

Bruno Isand | Müügijuht

bruno.isand@mobec.ee

Müügiosakond Unilever +372 50 39 258

Kateriina Nõlve | Müügidirektor

kateriina.nolve@mobec.ee

+372 50 39 258

MÜÜGIOSAKOND Mobec +372 51 68 600

Vaido Õun | Müügidirektor

vaido.oun@mobec.ee

+372 51 68 600

Kristo Pajuste | Müügijuht

kristo.pajuste@mobec.ee

Pirgit Käsk | Suurkliendihaldur - Tootejuht
STORCK, SMART, REGINA, SOLE, SOFT & EASY

pirgit.kask@mobec.ee

Vaido Õun | Suurkliendihaldur - Tootejuht
KODUKÜLA, CALVO, YBARRA, RANNAKÜLA, MAADLEX

vaido.oun@mobec.ee

Elena Lomp | Suurkliendihaldur - Tootejuht
ALKOHOL - VEINID, KARKSI, VELDI JA TÜTRED, RYNKEBY, INNOCENT, SAAREMAA VESI, VÄRSKA

elena.lomp@mobec.ee

Vaido Õun
MYLLYN PARAS, BONAVITA, MILZU, OK SNACKS

vaido.oun@mobec.ee

LEMMIKLOOMA TOOTEGRUPP

 

Anneli Sülla | Suurkliendihaldur - Tootejuht
PRIMA PET

anneli.sylla@mobec.ee

Marion-Silvia Diener | Müügikonsultant
PRIMA PET - kasvatajad ja spetsiaalkauplused

marion-silvia.diener@mobec.ee

Liana Scemeļova | Suurkliendihaldur - Läti
Prima Pet Premium: Prima Cat, Prima Dog

Liana.Scemelova@mobec.ee

+371 29768864

Logistikaosakond +372 637 9217

Peeter Saia | Laojuhataja

peeter.saia@mobec.ee

+372 518 2101

Jaak Kastepõld | Eritemperatuuri logistikajuht

jaak.kastepold@mobec.ee

+372 503 3663

Imre Tallmeister | Operatiivjuht

imre.tallmeister@mobec.ee

Riivo Vilgo | Laojuhataja asetäitja / WMS haldur

riivo.vilgo@mobec.ee

Juhtkond +372 637 9463

Swen Oja | Tegevdirektor

swen.oja@mobec.ee

+372 637 9463

Annika Rinde | Büroojuht

annika.rinde@mobec.ee

Raamatupidamine +372 637 9445

Riivo Rikberg | Pearaamatupidaja

riivo.rikberg@mobec.ee

Ene Reiter | Raamatupidaja

ene.reiter@mobec.ee

E-kaubandus, Kujundused

Märt Mägi | E-poe projektijuht

mart.magi@mobec.ee

+37255524005