Ostukorvis pole tooteid.

Summa: 0,00 €

Müügiosakond Ferrero +372 5306 7758

Bruno Isand | Müügidirektor

bruno.isand@mobec.ee

372 5306 7758

Pilleriin Veskioja |Suurkliendihaldur-Tootejuht

Pilleriin.Veskioja@mobec.ee

+372 5302 9094

Müügiosakond Unilever +372 50 39 258

Kateriina Nõlve | Müügidirektor

kateriina.nolve@mobec.ee

+372 50 39 258

Eksport +372 502 7949

Kaido Paemurd | Ekspordidirektor

Kaido.Paemurd@mobec.ee

+372 50 27949

Aleksandrs Kurmeļovs| Suurkliendihaldur - Läti

aleksandrs.kurmelovs@mobec.ee

+371 29178339

Giedrius Stolynas | Suurkliendihaldur - Leedu

Giedrius.stolynas@mobec.ee

+37068613463

MÜÜGIOSAKOND Mobec

Kristo Pajuste | Müügidirektor

kristo.pajuste@mobec.ee

+372 5695 6969

Pirgit Käsk | Suurkliendihaldur - Tootejuht
STORCK, SOFIDEL (Regina ja Soft&Easy), SMART, NUPPI

pirgit.kask@mobec.ee

Elena Lomp | Suurkliendihaldur - Tootejuht
ALKOHOL - VEINID, KARKSI, TOSCHI, RYNKEBY, INNOCENT, SAAREMAA VESI, VÄRSKA

elena.lomp@mobec.ee

LEMMIKLOOMA TOOTEGRUPP

 

Anneli Sülla | Prima Pet Premium müügi – ja tootejuht
PRIMA PET PREMIUM

anneli.sylla@mobec.ee

+3725173990

Tanel Mootse| Suurkliendihaldur - Tootejuht
PRIMA PET PREMIUM

tanel.mootse@mobec.ee

Klelia Veske | Müügikonsultant
PRIMA PET PREMIUM - kasvatajad ja spetsiaalkauplused

klelia.veske@mobec.ee

+37253033083

Logistikaosakond +372 637 9217

Peeter Saia | Laojuhataja

peeter.saia@mobec.ee

+372 518 2101

Jaak Kastepõld | Eritemperatuuri logistikajuht

jaak.kastepold@mobec.ee

+372 503 3663

Imre Tallmeister | Operatiivjuht

imre.tallmeister@mobec.ee

Riivo Vilgo | Laojuhataja asetäitja / WMS haldur

riivo.vilgo@mobec.ee

Juhtkond +372 637 9463

Swen Oja | Tegevdirektor

swen.oja@mobec.ee

+372 637 9463

Annika Rinde | Büroojuht

annika.rinde@mobec.ee

Raamatupidamine +372 637 9445

Riivo Rikberg | Pearaamatupidaja

riivo.rikberg@mobec.ee

Ene Reiter | Raamatupidaja

ene.reiter@mobec.ee