Ostukorvis pole tooteid.

Summa: 0,00 €
Minimaalne ostukorv 100€

Müügiosakond Ferrero +372 50 27 949

Kaido Sumberg | Müügidirektor

kaido.sumberg@mobec.ee

+372 50 27 949

Bruno Isand | Müügijuht

bruno.isand@mobec.ee

Leo Kuuse | Suurkliendihaldur - Tootejuht

leo.kuuse@mobec.ee

Müügiosakond Unilever +372 50 39 258

Kateriina Nõlve | Müügidirektor

kateriina.nolve@mobec.ee

+372 50 39 258

Margit Puulmann | Suurkliendihaldur - Tootejuht
PRISMA, SELVER

margit.puulmann@mobec.ee

Marilii Mätlik | Müügikoordinaator

marilii.matlik@mobec.ee

MÜÜGIOSAKOND Mobec +372 51 68 600

Vaido Õun | Müügidirektor

vaido.oun@mobec.ee

+372 51 68 600

Kristo Pajuste | Müügijuht

kristo.pajuste@mobec.ee

Anneli Sülla | Suurkliendihaldur - Tootejuht
PRIMA PET

anneli.sylla@mobec.ee

Pirgit Käsk | Suurkliendihaldur - Tootejuht
SMART, REGINA, SOLE, SOFT & EASY

pirgit.kask@mobec.ee

Henri Puiga | Suurkliendihaldur - Tootejuht
STORCK

henri.puiga@mobec.ee

Hevelin Haabmets | Suurkliendihaldur - Tootejuht
RYNKEBY, INNOCENT, SAAREMAA VESI, VÄRSKA

hevelin.haabmets@mobec.ee

Kaspar Ojang | Suurkliendihaldur - Tootejuht
KODUKÜLA, CALVO, YBARRA, RANNAKÜLA, MAADLEX

kaspar.ojang@mobec.ee

Elena Lomp | Suurkliendihaldur - Tootejuht
KARKSI, VELDI JA TÜTRED

elena.lomp@mobec.ee

Logistikaosakond +372 637 9217

Peeter Saia | Laojuhataja

peeter.saia@mobec.ee

+372 518 2101

Jaak Kastepõld | Eritemperatuuri logistikajuht

jaak.kastepold@mobec.ee

+372 503 3663

Imre Tallmeister | Operatiivjuht

imre.tallmeister@mobec.ee

Riivo Vilgo | Laojuhataja asetäitja / IT-lahendused

riivo.vilgo@mobec.ee

Juhtkond +372 637 9463

Swen Oja | Tegevdirektor

swen.oja@mobec.ee

+372 637 9463

Annika Rinde | Büroojuht

annika.rinde@mobec.ee

Raamatupidamine +372 637 9445

Riivo Rikberg | Pearaamatupidaja

riivo.rikberg@mobec.ee

Ene Reiter | Raamatupidaja

ene.reiter@mobec.ee