Mobec AS

Reg. kood: 10048462
KMKR: EE100277720

Aadress: Kurekivi tee 2 Lehmja küla, Rae vald, 75306 Harjumaa

Telefon: 637 9463, 637 9445, 51 99 01 10

E-mail: mobec@mobec.ee

Klienditeenindus

Telefon: 51 99 01 10

E-mail: klienditeenindus@mobec.ee

Raamatupidamine

E-mail: raamatupidamine@mobec.ee

MÜÜGIOSAKOND FERRERO

Bruno Isand

Müügidirektor

Margit Puulmann DIONE

Suurkliendihaldur-Tootejuht

MÜÜGIOSAKOND UNILEVER, HEJ, PAM, RANNAKÜLA, CALVO, KODUKÜLA

Kateriina Dalmijn

Müügidirektor

MÜÜGIOSAKOND EKSPORT PRIMA PET PREMIUM

Kaido Paemurd

Ekspordidirektor

Aleksandrs Kurmelovs

Suurkliendihaldur - Läti

Giedrius Stolynas

Suurkliendihaldur - Leedu

MÜÜGIOSAKOND STORCK, SOFIDEL, KARKSI, BONAVITA, RYNKEBY, SAAREMAA VESI, VÄRSKA, VITALGRANA, ROSE SALT, YBARRA

Kristo Pajuste

Müügidirektor

Margit Puulmann

Suurkliendihaldur - Tootejuht

Maarika Rebo

Suurkliendihaldur - Tootejuht

KARKSI, RYNKEBY, SAAREMAA VESI, VÄRSKA, VITALGRANA,  YBARRA,

maarika.rebo@mobec.ee

Merili Jesaar

Suurkliendihaldur - Tootejuht

SOFIDEL (Regina Ja Soft&Easy), BONAVITA, FRIT RAVICH

Merili.Jesaar@mobec.ee

MÜÜGIOSAKOND LEMMIKLOOMA TOOTEGRUPP PRIMA PET PREMIUM

Anneli Sülla

Müügi- ja tootejuht

Pilvi Pihlik

Suurkliendihaldur

PRIMA PET PREMIUM

pilvi.pihlik@mobec.ee

Klelia Veske

Müügikonsultant

PRIMA PET PREMIUM – Kasvatajad Ja Spetsiaalkauplused

klelia.veske@mobec.ee
+372 5303 3083

LOGISTIKAOSAKOND

Peeter Saia

Laojuhataja

Jaak Kastepõld

Eritemperatuuri logistikajuht

Imre Tallmeister

Operatiivjuht

Konstantin Selli

WMS haldur

JUHTKOND

Swen Oja

Tegevdirektor

Annika Rinde

Büroojuht

RAAMATUPIDAMINE

Riivo Rikberg

Pearaamatupidaja

Grete Gizela Laucis

Raamatupidaja