MEIE

Mobec on üks juhtivatest toidu- ja esmatarbekaupade hulgimüügi ja laialiveoga tegelevatest ettevõtetest. Tegutseme Eestis, Lätis ja Leedus. Läbi 30 aastase kogemuse oleme õppinud ja omandanud parimad praktikad ja saavutanud teenuse kõrgeima kvaliteedi.

Oleme orienteeritud pikaajalisele jätkusuutlikusele koostööle, mis baseerub kõikide osapoolte huvide arvestamisel.

Paljude meie koostööpartneritega oleme ühiselt töötanud kümneid aastaid ning meid usaldavad maailma tuntuimad tootjad nagu Ferrero, Unilever, Storck, Prima Pet jpt.

Mobeci visioon on olla tootja eelistatud valik distribuutorina

Mobeci missioon: tagame tarbijale, tootjale ja kaupmehele kvaliteetse kauba saadavuse müügikohtades

Mobec pakub omalt poolt kõikides koostöövormides klientidele, tarnijatele ja töötajatele turvalist keskkonda. Jätkusuutliku arengu aluseks on kõikide osapoolte usaldus ja kasumlikkus.

Oleme kiired õppijad ning reageerime operatiivselt tänapäeva keskkonnas toimuvatele muutustele.

Meile on tähtis, et kõikides tegevustes peetakse kinni õiglasest ja võrdsest kohtlemisest.

Rahulolevad töötajad tagavad meie klientidele ja partneritele laitmatu teenuse. Atraktiivsete partneritena oma klientidele ja tarnijatele täidame edukalt oma missiooni ning seeläbi ettevõtte omanike eesmärke ning aitame omakorda panustada kogukonna arengusse.

Oma tegevustes me väärtustame ja lähtume jätkusuutliku äri põhimõtetest.

Mobeci logistikakeskuse energiavajadust aitab katta päikeseelektripark ning meie müügimeeskonna sõidukid tarbivad kütusena looduslikku surugaasi CNG.