TEENUSED

Mobec omab 30 aastast kogemust kiirestiringleva toidu- ja esmatarbekaupade hulgimüüja ja edasimüüjana.

Pakume klientidele teenustena müügi, müügi finantseerimise ning lao- ja logistika lahendusi.

Parima väärtuspakkumise koostamisel lähtume vastavalt konkreetse kliendi vajadustest. Leiame oma partnerile pakutavate teenuste paketist parima lahenduse kas täisteenusena või sihitult mõne konkreetse valdkonna osas.

Mobeci müügi- ja distributsiooni võrk katab kogu Baltikumi

MÜÜK

Mobeci professionaalne müügimeeskond aitab uued tooted kiiresti turule ja tagab eeskujuliku distributsiooni. Tegeleme kogu suurkliendihaldusega (toodete suurklientide sortimendid, kampaaniad jne), toodete müügiga, ehitame müügikohtades kaupade eriväljapanekuid ning jälgime, et tooted oleksid kauplustes pidevalt saadaval, hästi nähtavad ja värsked.

LOGISTIKA

Mobeci logistikaosakond tagab, et kaubad oleksid vastavalt tootjate ja Euroopa Liidu toiduohutuse ja kvaliteedi nõuetele ladustatud, käideldud ning klientidele õigeaegselt tarnitud.

Mobec-i logistika keskladu ja kontor asub Tallinna külje all Jüri tehnopargis aadressil Kurekivi tee 2, Lehmja küla, Rae vald, Harjumaa 75306.
Mobeci peamine logistikakeskus võimaldab ladustada ja käidelda erinevate kaubagruppide tooteid 20000.-del alusekohal. Laos on eraldi sektsioonid tavatemperatuuri toodetele, maiustustele, aktsiisikaubale, tarbekeemia kaubale ja eritemperatuuri nõudvale jahe- ja sügavkülmutatud toodetele.

Mobeci kogenud spetsialistid tagavad laitmatu teenuse nii tervikliku lahenduse kui mõne kindla teenuse segmendi puhul. Lisaks tavapärasele ladustamise ja komplekteerimise teenusele pakume klientidele toodete kleepimist, pakendamist ning kõikvõimalikke erilahendusi (näiteks toodete väljapanekustendide kokkupanek ja komplekteerimine).

Mobeci eritemperatuurilaol on võimekus ladustada tooteid jahelaos temperatuuril (0…+6°C ) ning sügavkülmalaos temperatuuril (… -25°C).
Kliendi vajadusest lähtuvalt on Mobeci logistikakeskuses võimalik kaupade ladustamine vastavalt nõutud temperatuurile ning õhuniiskusele. Kõrgeima kvaliteedi tagab võtmenäitajate pidev mõõtmine, salvestamine ning hoiatussüsteem. Võimalike elektrikatkestuste puhuks tagavad tõrgeteta töö diiselgeneraatorid.