Boonusprogrammist

Ostuboonussüteem Prima Pet Premium toodetele

Boonussüsteemi eesmärgiks on motiveerida koerte kasvatajaid ostma ja toitma oma lemmikuid Prima Pet Premiumi kvaliteetsete toodetega. AS Mobec’I Prima Pet Premiumi tootevalikust leiate laia valiku kuivtoite, märgtoite, maiutusi, tarvikuid jne.

Boonussüteemi arvestusse lähevad kõik AS Mobec’i poolt müüdavad Prima Pet Premium tooted koertele.

PrimaDog – PrimaDog missioon on tagada Sinu koerale õnnelik ja tervislik elu. Pakume talle toitu, mis vastab koera loomulikule toitainete vajadusele. PrimaDog tooted põhinevad kõige uuematel teaduslikel uuringutel.

Hau Hau Champion – HauHau Champion tooted on valmistatud koerte heaolu silmas pidades. Valikusse kuuluvad koerte täissöödad, maiustused ning mänguasjad ja tarvikud.

Wauh Gurmee – Pandivere Lihatööstus valmistab koertele eestimaisest värskest lihast ülimaitsvaid tooteid, mille tunned ära Wauh! märgi järgi. Wauh! toodete lihasisaldus on väga kõrge ning maitse vastupandamatu. Säilitusaineid, lõhna- ja maitseparandajaid ei ole lisatud.

Planet Pet Society – Planet Pet Society pakub laia valikut kõrge kvaliteediga tooteid kassidele ja koertele, sealhulgas täistoitu, märgtoitu ja lihamaiuseid. Planet Pet Society täistoidu retseptid on nisuvabad, lõhna – ja värvainetevabad ning ei sisalda GMO-d. Kõrge kvaliteet on tagatud kvaliteedijuhtimissüsteemi ISO 9001 ja HACCP järgi. Planet Pet Society annetab iga- aastaselt 1% oma tuludest heategevusorganisatsioonidele.